Lesní správa Rychnov nad Kněžnou (4. 2. 2015)

Kategorie starší žáci - Dům dětí a mládeže Týniště nad Orlicí (Lea Vondrušková, Aneta Vachová, Tomáš Buriánek).

Kategorie mladší žáci - Dům dětí a mládeže Týniště nad Orlicí (Benjamin Pacovský, Jan Vaník, Damian Tejkl).

 

Lesní správa Znojmo (5.2.2015) 

Kategorie starší žáci - GPOA Znojmo (Zuzana Konvičková, Lucie Konvičková, Barbora Száková)

Kategorie mladší žáci - ZŠ Náměstí republiky 9, Znojmo (Jakub Kotouč, Ondřej Švanda, Tomáš Kessler)

 

 

Lesní správa Frýdlant (10.2.2015)

Kategorie starší žáci - Střední škola hospodářská a lesnická Frýdlant (Jakub Šotter, Jitka Eichlerová, Jan Frölich)

Kategorie mladší žáci - nesoutěžilo se

 

Krajské ředitelství Brno (12.2.2015)

Kategorie starší žáci - Biskupské gymnázium Brno (Marek Pospíšil, Patrik Steffel, Václav Kolář)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Řečkovice (Tereza Sukačová, Monika Buzášová, Karolina Kubová)

 

 

Lesní správa Pelhřimov (17.2.2015)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Pelhřimov (Michaela Komínová, Štěpán Suk, Johana Kešnerová)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Pelhřimov (Vojtěch Hunal, Kristýna Kodešová, Nikola Svobodová)

  

 

VOŠL a SLŠ B. Schwarzenberga, Písek (17.2.2015)

Kategorie starší žáci - VOŠL a SLŠ Písek (Lukáš Laňka, Michaela Prokešová, Ondřej Bakule)

Kategorie mladší žáci - ZŠ Kovářov (Zdeněk Otta, Jakub Janda, Filip Vošahlík)

 

 

Krajské ředitelství Šumperk (17.2.2015)

Kategorie starší žáci - SOŠ Šumperk (Kateřina Jurníková, Michaela Churavá, Kateřina Koukolová)

Kategorie mladší žáci - nesoutěžilo se

 

Lesní správa Náměšť nad Oslavou (19.2.2015)

Kategorie starší žáci - nesoutěžilo se

Kategorie mladší žáci - ZŠ Komenského, Náměšť nad Oslavou (Anna Růžičková, Kateřina Brožová, Petr Houška)

 

 

Lesní správa Černá hora (20.2.2015)

Kategorie starší žáci - nesoutěžilo se

Kategorie mladší žáci - ZŠ Edvarda Beneše Lysice (Michaela Ryzí, Jakub Pavelka, Anna Nekoušová)

 

Lesní správa Strážnice (20.2.2015)

Kategorie starší žáci - SOŠ Bzenec (Jan Borkovec, Tomáš Sojka, Petr Grund)

Kategorie mladší žáci - nesoutěžilo se

 

Ředitelství LČR (24.2.2015)

Kategorie starší žáci - nesoutěžilo se

Kategorie mladší žáci - Dům dětí a mládeže, Hradec Králové (Kateřina Loudová, Anna Kaupová, Erika Jánská)

 

Krajní ředitelství České Budějovice (24.2.2015)

Kategorie starší žáci - nesoutěžilo se

Kategorie mladší žáci - GJVJ ČB (Tomáš Pikous, Barbora Pavlíková, Petr Šťastný)

 

 

Lesní správa Český Krumlov (24.2.2015)

Kategorie starší žáci - nesoutěžilo se

Kategorie mladší žáci - Gymnázium, Český Krumlov (Pavla Mikešová, Marie Olšanová, Jana Skoková)

 

 

Lesní správa Buchlovice (25.2.2015)

Kategorie starší žáci - Gymnázium J. A. Komenského, Uherský Brod (Lucie Jeglová, Jana Zahradníková, Radek Vítek)

Kategorie mladší žáci - Myslivecký kroužek Stříbrnice (Kateřina Juříková, Martin Kučík, Přemek Bartošík)

 

Střední lesnická škola v Hranicích (25.2.2015)

Kategorie starší žáci - SLŠ Hranice (Martina Jemelková, Daniel Tauber, Lukáš Uchytil)

Kategorie mladší žáci - ZŠ 1. máje, Hranice (Klára Kálalová, Lukáš Kopecký, Karel Sargánek)

 

Ředitelství divize Hořovice (25.2.2015)

Kategorie starší žáci - SLŠ a SOU Křivoklát (Kristýna Houtová, František Richter, Jiří Šebek)

Kategorie mladší žáci - ZŠ Unhošť (Karolína Volková, Tomáš Danda, Miloš Mlejnek)

 

 

Ředitelství divize Mimoň (26.2.2015)

Kategorie starší žáci - SŠHL Frýdlant (Tomáš Hájek, Ondřej Hůlka, David Pilný)

Kategorie mladší žáci - Dětský domov se školou Hamr na Jezeře (Lukáš Hradecký, Milan Stříbrný, Dominik Zvalo)

 

 

Česká lesnická akademie Trutnov (26.2.2015)

Kategorie starší žáci - ČLA Trutnov (Karolína Hušková, Vojtěch Hladík, František Buben)

Kategorie mladší žáci - nesoutěžilo se

 

 

 

 

 

 

 

 

Česká lesnická společnost  Ministerstvo zemědělství  Lesy ČR Vojenské lesy a statky  PEFC
ČZÚ Mendelu
Hranice ČLA Písek SLŠŽ