Národní kolo YPEF 2019 se konalo 17.-18. června 2019 v Kostelci nad Černými lesy. Zúčastnilo se ho 12 tříčlenných týmů z celé republiky. Po písemném testu, prezentaci v anglickém jazyce a praktické poznávací části soutěže se v kategorii mladších žáků nejlépe umístilo družstvo Gymnázium Dačice. Kategorii starších žáků ovládlo družstvo ze Střední lesnické školy Žlutice, které se zároveň stalo absolutním vítězem národního kola a zajistilo si tak postup do mezinárodního kola, které se bude konat 23. - 27. 9. 2019 v České republice na Olšině.

Výsledkovou listinu z národního kola YPEF si můžete prohlédnout zde.

  

 

 

 

Výsledky mezinárodního kola

 

Mezinárodní kolo proběhlo 24. - 27. září 2019 na RZ Olšina v České republice. Český tým ze Střední lesnické školy Žlutice obsadil skvělé 3. místo, gratulujeme! Konkrétně Jiří Moucha zvítězil v mezinárodní části, jeho úspěch umocnil třetím místem Marek Bartůněk. Více informací se dozvíte zde.

 

 

                

 

   

 

 

 

Výsledky národního kola

 

Národní kolo YPEF 2019 se konalo 17.-18. června 2019 v Kostelci nad Černými lesy. Zúčastnilo se ho 12 tříčlenných týmů z celé republiky. Po písemném testu, prezentaci v anglickém jazyce a praktické poznávací části soutěže se v kategorii mladších žáků nejlépe umístilo družstvo Gymnázium Dačice. Kategorii starších žáků ovládlo družstvo ze Střední lesnické školy Žlutice, které se zároveň stalo absolutním vítězem národního kola a zajistilo si tak postup do mezinárodního kola, které se bude konat 23. - 27. 9. 2019 v České republice na Olšině.

Výsledkovou listinu z národního kola YPEF si můžete prohlédnout zde.

  

 

 

 

Výsledky regionálních kol

 

SLŠ ŽLUTICE (16.5. 2019)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří (Jan Dolejš, Jan Vlasák, Veronika Müllerová)

Kategorie starší žáci - SLŠ Žlutice (Stanislav Večeřa, Jiří Moucha, Marek Bartůněk)

 

 

LDF MENDELU (24.4. 2019)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Dačice (Martin Urbanec, Alexandra Palánová, Jan Terber)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Jihlava (Matěj Mihulka, Jitka Waldhauserová, Adéla Kubištová)

 

VOŠL a SLŠ Písek (24.4. 2019)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Český Krumlov (Karolína Míčková, Anna Mičanová, Jolana Hurná)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Český Krumlov (Kristýna Ratajová, Sára Kneiflová, Martin Janouch)

 

 

  

FLD ČZU v Praze (8.-9.4. 2019)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Nad Alejí (Ema Jánská, Markéta Petříčková, Anna Vránová)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Budějovická (Petra Pecková, Jan Janiš, Štěpán Vavřina)

 Výsledkovou listinu naleznete zde.

   

  

 

SLŠ HRANICE (4.4. 2019)

Kategorie mladší žáci - Církevní gymnázium Německého řádu

Kategorie starší žáci - SLŠ Hranice

 

Výsledky místních kol

 

LS Kraslice (28.3. 2019)

Kategorie mladší žáci: ZŠ Dukelská Kraslice (Kateřina Divišová, Tereza Šimečková, Jiří Šulák)

 

 

ČLA Trutnov (27.3. 2019)

Kategorie starší žáci: Česká lesnická akademie Trutnov (Kateřina Marešová, Veronika Steklá, Vladimír Šír)

 

LZ Kladská (21.3. 2019)

Kategorie mladší žáci: ZŠ a MŠ L. Kynžvart (Vít Tůma, Lucie Placková, Pavlína Sedláčková)

  

 

ÚHÚL pobočka Kroměříž (15.3. 2019)

Kategorie mladší žáci: ZŠ Zdounky (Lucie Brázdilová, Eliška Mošťková, Kristýna Škrabalová

Kategorie starší žáci: Gymnázium Kojetín (Tereza Kulhánková, Nicola Dřímalová, Tereza Skaličková)

 

Základní škola Cheb (8.3. 2019)

Kategorie mladší žáci: Základní škola Aš (Samír Labant, Jan Bechyně, Adam Mastík)

 

 

ÚHÚL pobočka Olomouc (6. - 7.3. 2019)

 Kategorie mladší žáci: Církevní gymnázium Německého řádu (Barbora Fišerová, Elen Melcrová, Žaneta Klímová)

Kategorie starší žáci: Gymnázium Brno (Vít Procházka, Hana Slámová, Vojtěch Turland)

 

ÚZEI, Knihovna Antonína Švehly, Kojetice (5.3. 2019)

Kategorie mladší žáci: Základní škola Generála Klapálka, Kralupy nad Vltavou (Martin Vaněk, Martin Vyhnálek, Rudolf Balog)

Kategorie starší žáci: Střední lesnická škola Křivoklát (Kristýna Zazvonilová, Martin Reindl, Lukáš Špiroch)

 

ÚHÚL pobočka Brno (28.2-1.3. 2019)

Kategorie mladší žáci: Gymnázium Tišnov (Veronika Urbánková, David Merta, Aneta Jakubcová)

Kategorie starší žáci: Gymnázium Boskovice (Johana Fialová, Martina Ferugová, Andrea Šrámková)

 

 

LS Třeboň (28.2. 2019)

Kategorie mladší žáci: ZŠ Vajgar - Jindřichův Hradec (Viliam Patai, Veronika Nováková, Kamila Kliková)

 

 

LS Klášterec nad Ohří (26.2.2019)

Kategorie mladší žáci: Gymnázium Kadaň (Beránek Jan, Fišer Vojtěch, Houdková Adéla)

Kategorie starší žáci: Gymnázium Kadaň (Vašková Kristýna, Koukl Antonín, Dobiáš Marek)

 

 

Gymnázium Český Krumlov (22.2.2019)

 Kategorie mladší žáci: Gymnázium Český Krumlov (Míčanová Anna, Míčková Karolína, Hurná Jolana)

Kategorie starší žáci: Gymnázium Český Krumlov (Janouch Martin, Kneiflová Sára, Kristýna Ratajová)

 

 

LS Frýdlant v Čechách (21.2. 2019)

Kategorie starší žáci: SŠHL Frýdlant (Petr Šolc, Martin Havel, Norbert Ebert)

  

  

LS Dvůr Králové nad Labem (21.2.2019)

Kategorie mladší žáci: ZŠ 5. května Dvůr Králové nad Labem (Michael Kazmirowski, Vojtěch Hojný, Daniel Sacher)

Kategorie starší žáci: Gymnázium Dvůr Králové nad Labem (Eliška Cermanová, Adéla Šleisová, Stella Marie Králová)

 

  

 

 VLS, s.p. - LS Obecnice

 Kategorie mladší žáci: Gymnázium J. Barranda Beroun (Eliška Fuxová, Anna Krajnikovská, Marianna Sedláková)

 

 

 

LS Rychnov nad Kněžnou (20.2.2019)

Kategorie mladší žáci: ZŠ Náchod (Barbora Reslová, Karolína Lepšová, Tereza Ťokanová)

  

LS Hořice (19.2. 2019)

Kategorie mladší žáci: ZŠ J. Harracha Jilemnice (David Rychtr, Jakub Steiner, Adéla Janoušková)

Kategorie starší žáci: Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice (Terezie Jelenová, Iva Kolertová, Vendula Poláková)

 

LS Klášterec nad Ohří (19.2. 2019)

Kategorie mladší žáci: Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří (Jan Dolejš, Jan Vlasák, Veronika Müllerová)

Kategorie starší žáci: Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří (Kamila Janáčková, Vojtěch Kutílek, Venuše Dolejšová) 

 

  

KŘ LČR, s.p. Hradec Králové (14.2.2019)

Kategorie mladší žáci: Biskupské gymnázium, církevní ZŠ, MŠ a ZUŠ Hradec Králové (Barbora Klusáková, Kateřina Voženílková, Anna Marie Maříková)

Kategorie starší žáci: První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové (Kateřina Loudová, Helena Petráňová, Matyáš Novotný)

 

KŘ Brandýs nad Labem a ÚHÚL Brandýs nad Labem (14.2. 2019)

 Kategorie mladší žáci: ZŠ Stará Boleslav (Lukáš Hepnar, Vratislav Machota, Radek Jaroslav Pokorný)

Kategorie starší žáci: SZeŠ Brandýs nad Labem (Jitka Peterková, Veronika Krchová, Petr Súkeník)

 

 

 

LS Nymburk (13.2. 2019)

Kategorie mladší žáci: ZŠ a MŠ Nymburk (Petra Frýdlová, Lucie Vydrová, Vojtěch Řezáč)

Kategorie starší žáci: Gymnázium Beroun (Marie Gregůrková, Matěj Holub, Adéla Valterová)

 

 

 

 LČR, s.p. 

Kategorie mladší žáci: ZŠ Hroznětín (Adéla Žáková, Anna Oberreiterová, Barbora Oberreiterová)

 

 

 SLŠ Žlutice, p.o.

Kategorie mladší žáci: ZŠ a ZUŠ Žlutice (Aneta Křenčilová, David Pásek, Filip Štěrba)

Kategorie starší žáci: SLŠ Žlutice (Stanislav Večeřa, Jiří Moucha, Marek Bartůněk)

 

 

 

Divize VLS, s.p. Karlovy Vary

Kategorie mladší žáci: ZŠ a MŠ Ostrov (Natálie Langová, Jiří Molnár, Klára Ledvinová) 

Kategorie starší žáci: Gymnázium Ostrov, p.o. (Barbora Nekolová, Kateřina Brožová, Adéla Přádová)

 

 

 

Divize VLS, s.p. Mimoň (5. 2. 2019)

Kategorie mladší žáci: Gymnázium Mimoň (Viktorie Novotná, Sára Podešvová, Anna Lochmanová)

Kategorie starší žáci: Gymnázium Mimoň (Martin Efler, Adéla Křemenová, Sarah Novotná)

  

 

 

 LS Nasavrky (29.1. 2019)

Kategorie mladší žáci: ZŠ Nasavrky (Dorota Sobotková, Markéta Chlebná, Kamila Mojžíšová)

 

Divize VLS, s.p. Horní Planá (29. 1. 2019)

Kategorie mladší žáci: ZŠ a MŠ Horní Planá (Jasmína Marešová, Zuzana Rynešová, Ema Julie Škáchová)

 

 

 

 KŘ LČR, s. p. České Budějovice (22. 1. 2019)

Kategorie mladší žáci: Gymnázium J. V. Jirsíka (Lukáš Weiter, Hermína Ottová, Ondřej Vlček)

Kategorie starší žáci: Gymnázium J. V. Jirsíka (Albert Pechoč, Nikola Fuková, Milan Jaroš)

  

  

 

 

LS Choceň (9. 1. 2019)

Kategorie mladší žáci: ZŠ Náchod, Komenského 424 (Nela Pražáková, Nela Brožková, Martin Voborník)

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SLŠ ŽLUTICE (16.5. 2019)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří (Jan Dolejš, Jan Vlasák, Veronika Müllerová)

Kategorie starší žáci - SLŠ Žlutice (Stanislav Večeřa, Jiří Moucha, Marek Bartůněk)

 

 

LDF MENDELU (24.4. 2019)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Dačice (Martin Urbanec, Alexandra Palánová, Jan Terber)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Jihlava (Matěj Mihulka, Jitka Waldhauserová, Adéla Kubištová)

 

VOŠL a SLŠ Písek (24.4. 2019)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Český Krumlov (Karolína Míčková, Anna Mičanová, Jolana Hurná)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Český Krumlov (Kristýna Ratajová, Sára Kneiflová, Martin Janouch)

 

 

  

FLD ČZU v Praze (8.-9.4. 2019)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Nad Alejí (Ema Jánská, Markéta Petříčková, Anna Vránová)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Budějovická (Petra Pecková, Jan Janiš, Štěpán Vavřina)

 Výsledkovou listinu naleznete zde.

   

  

 

SLŠ HRANICE (4.4. 2019)

Kategorie mladší žáci - Církevní gymnázium Německého řádu

Kategorie starší žáci - SLŠ Hranice

Tentokrát se mezinárodní kolo soutěže YPEF konalo v Litvě

Více fotografií z mezinárodního kola najdete zde.

 

 

Česká lesnická společnost  Ministerstvo zemědělství  Lesy ČR Vojenské lesy a statky  PEFC
ČZÚ Mendelu
Hranice ČLA Písek SLŠŽ