VOŠL a SLŠ B. Schwarzenberga Písek (9. 10. 2020)

Kategorie mladší žáci - VOŠL a SLŠ B. Schwarzenberga Písek (Žaneta Žežulářová, Lukáš Zelenka, Daniel Prchal)

Kategorie starší žáci - ZŠ T. Šobra Písek (Jan Bajer, Jakub Kudrlička, Ondřej Kolářík)

 

 

 

 

Brno (20. 9. 2020)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Brno-Řečkovice (Patrik Prachár, Jakub Horák, Jakub Vojtek)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Dačice (Martin Urbanec, Kryštof Blažek, Alexandra Palánová)

p9210131

p9210152

p9210080

p9210075

 

FLD ČZU v Praze (20.-21. 9. 2020)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Nad Alejí (Zuzana Kojecká, Christine Cianci, Vítězslava Šmídová)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Budějovická (Adam Vobruba, Matouš Blažek, Štěpán Vavřina)

 Výsledkovou listinu naleznete zde.

Místní kola 2020:

 

VLS Prostějov (5. března)

mladší kategorie: Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov (Veronika Sládková, Tereza Rudolfová, Adéla Trnkalová)

 starší kategorie: Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov (Jindřich Sládek, Matěj Mrva, Dominik Štoncl)

 

 

LČR, s.p. LS Dvůr Králové nad Labem (3. března)

mladší kategorie: ZŠ 5. května Dvůr Králové nad Labem (Michael Kazmirowski, Vojtěch Hojný, Daniel Sacher)

 starší kategorie: Gymnázium Dvůr Králové nad Labem (Jáchym Váhala, Jan Janeček, Martin Kubíček)

 

VLS divize Plumlov - Prostějov (28. února)

mladší kategorie: ZŠ Plumlov (Tereza Švédová, Natálie Němcová, Karolína Plačková)

 

 

LČR, s.p. LZ Boubín (26. února)

mladší kategorie: Gymnázium Český Krumlov (Jáchym Stehlík, Anna Janáková, Magdalena Wipplingerová)

 starší kategorie: Gymnázium Český Krumlov (Anna Mičanová, Karolína Míčková, Matěj Baštýř)

 

ÚZEI - Praha (26. února)

mladší kategorie: ZŠ Zaječov (Veronika Ciprová, Barbora Benešová, Hrabáková Eliška)

 

 

LČR, s.p. KŘ Šumperk (21. února)

mladší kategorie: Gymnázium Šumperk (Bára Přichystalová, Pavla Šímová, Alena Kubíčková)

 starší kategorie: Gymnázium Šumperk (Štěpán Bartoš, Jan Ristovský, Vojtěch Vyskočil)

 

LČR, s.p. LS Klášterec nad Ohří (20. února)

mladší kategorie: Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří (Jan Vlasák, Jan Dolejš, Veronika Müllerová)

 starší kategorie: Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří (Kamila Janáčková, Venuše Dolejšová, Eliška Šimůnková)

 

 

LS Třeboň (20. února)

mladší kategorie: ZŠ Jindřichův Hradec (Markéta Jírová, Adéla Mátlová, Tereza Večeřová)

 

 

VLS divize Karlovy Vary (19. února)

mladší kategorie: Gymnázium Ostrov (Aneta Marschnerová, Julie Šlemrová, Ladislav Rakyta)

starší kategorie: Gymnázium a SOŠ Chodov (Barbora Fenclová, Jitka Gregorová, Anežka Štulíková)

 

 

 

SLŠ Žlutice (18. února)

mladší kategorie: ZŠ Manětín (Tereza Myslivcová, Jonáš Haala, Mikuláš Klein)

starší kategorie: SLŠ Žlutice (Matěj Blecha, Lukáš Raul, Jakub Zíma)

 

 

LS VLS Obecnice (18. února)

mladší kategorie: Gymnázium J. Barranda Beroun (Eliška Fuxová, Anna Krajnikovská, Marianna Sedláková)

starší kategorie: Gymnázium J. Barranda Beroun (Jana Brožová, Jana Křížová, Sára Skotnická)

 

LS Šternberk (14. února)

mladší kategorie: ZŠ Šternberk (Kateřina Pyszová, Adéla Čechová, Kristýna Čechová)

 

ÚHÚL, pobočka Brno (13. února)

mladší kategorie: Gymnázium Brno - Řečkovice (Patrik Prachár, Jakub Horák, Jakub Vojtek)

starší kategorie: Gymnázium Brno - Řečkovice (Zora Strejčková, Alice Milotová, Alena Roblíčková)

 

 

ÚHÚL, LČR, s.p. - Brandýs nad Labem - Stará Boleslav (13. února)

mladší kategorie: ZŠ Stará Boleslav (Radek Pokorný, Vratislav Machota, Lukáš Hepnar)

starší kategorie: SZeŠ Brandýs nad Labem (Aneta Špitálská, Vojtěch Šanda, Pavel Moliš)

 

 

 

SLŠ Hranice (13. února)

mladší kategorie: ZŠ Lipník nad Bečvou (Kristýna Pokorná, Michaela Špaldová, Elana Bartošková)

starší kategorie: Střední lesnická škola Hranice (Anna Nekoušová, Natálie Fišerová)

 

 

 

LS Město Albrechtice (12. února)

mladší kategorie: ZŠ Třemešná (Eliška Průšová, Václav Kelemen, Jan Hlaváček)

 

 

 

LS Frýdlant (12. února)

starší kategorie: SŠHL Frýdlant (Petr Šolc, Norbert Ebert, Martin Havel)

 

 LS Hořice (11. února)

mladší kategorie: ZŠ Jana Harracha Jilemnice (Adéla Janoušková, Adam Krause, David Rychlovský)

 

VLS divize Mimoň (11. února)

mladší kategorie: Gymnázium Mimoň (Viktorie Novotná, Sára Podešvová, Emma Různarová)

 

 

LS Česká Lípa (10. února)

 

mladší kategorie: ZŠ Partyzánská Česká Lípa (Jan Hybrant, Hana Jeřábková, Anna Hrdličková)

starší kategorie: SOŠ a SOU Česká Lípa (Miloslava Jechová, Nikola Marciníková, Jakub Sysel)

 

Ředitelství divize VLS Lipník nad Bečvou (8. února)

 

mladší kategorie: Gymnázium Jakuba Škody (Robin Botor, Josef Doležel, Vojtěch Herián)

 

starší kategorie: Gymnázium Jakuba Škody (Anna Pecháčková, Ondřej Dulanský, Filip Vrťo)

 

VLS divize Horní Planá (6. února)

mladší kategorie: ZŠ Horní Planá (Lucie Šandová, Sabina Novotná, Martin Petlach)

 

 

LČR, s.p. KŘ České Budějovice, ÚHÚL pobočka České Budějovice, SLŠ Písek (21. ledna)

mladší kategorie: Gymnázium Jírovcova (Zuzana Dostálová, Lota Mihulková, Žaneta Znachorová)

 starší kategorie: Gymnázium J. V. Jirsíka (Jiří Borák, Helena Brojírová, Kristýna Janovcová)

 

LS Rychnov nad Kněžnou (8. ledna)

 mladší kategorie: ZŠ Náchod (Martin Voborník, Nela Bořková, Nela Pražáková)


 LS Choceň (8. ledna)

mladší kategorie: ZŠ Náchod (Martin Tokaň, Zdeněk Balcar, Lenka Eremiašová)

 

 

 

 

 

 

 

 

SLŠ ŽLUTICE (16.5. 2019)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří (Jan Dolejš, Jan Vlasák, Veronika Müllerová)

Kategorie starší žáci - SLŠ Žlutice (Stanislav Večeřa, Jiří Moucha, Marek Bartůněk)

 

 

LDF MENDELU (24.4. 2019)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Dačice (Martin Urbanec, Alexandra Palánová, Jan Terber)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Jihlava (Matěj Mihulka, Jitka Waldhauserová, Adéla Kubištová)

 

VOŠL a SLŠ Písek (24.4. 2019)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Český Krumlov (Karolína Míčková, Anna Mičanová, Jolana Hurná)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Český Krumlov (Kristýna Ratajová, Sára Kneiflová, Martin Janouch)

 

 

  

FLD ČZU v Praze (8.-9.4. 2019)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Nad Alejí (Ema Jánská, Markéta Petříčková, Anna Vránová)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Budějovická (Petra Pecková, Jan Janiš, Štěpán Vavřina)

 Výsledkovou listinu naleznete zde.

   

  

 

SLŠ HRANICE (4.4. 2019)

Kategorie mladší žáci - Církevní gymnázium Německého řádu

Kategorie starší žáci - SLŠ Hranice

 

Národní kolo YPEF 2019 se konalo 17.-18. června 2019 v Kostelci nad Černými lesy. Zúčastnilo se ho 12 tříčlenných týmů z celé republiky. Po písemném testu, prezentaci v anglickém jazyce a praktické poznávací části soutěže se v kategorii mladších žáků nejlépe umístilo družstvo Gymnázium Dačice. Kategorii starších žáků ovládlo družstvo ze Střední lesnické školy Žlutice, které se zároveň stalo absolutním vítězem národního kola a zajistilo si tak postup do mezinárodního kola, které se bude konat 23. - 27. 9. 2019 v České republice na Olšině.

Výsledkovou listinu z národního kola YPEF si můžete prohlédnout zde.

  

 

 

 

Výsledky mezinárodního kola

 

Mezinárodní kolo proběhlo 24. - 27. září 2019 na RZ Olšina v České republice. Český tým ze Střední lesnické školy Žlutice obsadil skvělé 3. místo, gratulujeme! Konkrétně Jiří Moucha zvítězil v mezinárodní části, jeho úspěch umocnil třetím místem Marek Bartůněk. Více informací se dozvíte zde.

 

 

                

 

   

 

 

 

Výsledky národního kola

 

Národní kolo YPEF 2019 se konalo 17.-18. června 2019 v Kostelci nad Černými lesy. Zúčastnilo se ho 12 tříčlenných týmů z celé republiky. Po písemném testu, prezentaci v anglickém jazyce a praktické poznávací části soutěže se v kategorii mladších žáků nejlépe umístilo družstvo Gymnázium Dačice. Kategorii starších žáků ovládlo družstvo ze Střední lesnické školy Žlutice, které se zároveň stalo absolutním vítězem národního kola a zajistilo si tak postup do mezinárodního kola, které se bude konat 23. - 27. 9. 2019 v České republice na Olšině.

Výsledkovou listinu z národního kola YPEF si můžete prohlédnout zde.

  

 

 

 

Výsledky regionálních kol

 

SLŠ ŽLUTICE (16.5. 2019)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří (Jan Dolejš, Jan Vlasák, Veronika Müllerová)

Kategorie starší žáci - SLŠ Žlutice (Stanislav Večeřa, Jiří Moucha, Marek Bartůněk)

 

 

LDF MENDELU (24.4. 2019)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Dačice (Martin Urbanec, Alexandra Palánová, Jan Terber)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Jihlava (Matěj Mihulka, Jitka Waldhauserová, Adéla Kubištová)

 

VOŠL a SLŠ Písek (24.4. 2019)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Český Krumlov (Karolína Míčková, Anna Mičanová, Jolana Hurná)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Český Krumlov (Kristýna Ratajová, Sára Kneiflová, Martin Janouch)

 

 

  

FLD ČZU v Praze (8.-9.4. 2019)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Nad Alejí (Ema Jánská, Markéta Petříčková, Anna Vránová)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Budějovická (Petra Pecková, Jan Janiš, Štěpán Vavřina)

 Výsledkovou listinu naleznete zde.

   

  

 

SLŠ HRANICE (4.4. 2019)

Kategorie mladší žáci - Církevní gymnázium Německého řádu

Kategorie starší žáci - SLŠ Hranice

 

Výsledky místních kol

 

LS Kraslice (28.3. 2019)

Kategorie mladší žáci: ZŠ Dukelská Kraslice (Kateřina Divišová, Tereza Šimečková, Jiří Šulák)

 

 

ČLA Trutnov (27.3. 2019)

Kategorie starší žáci: Česká lesnická akademie Trutnov (Kateřina Marešová, Veronika Steklá, Vladimír Šír)

 

LZ Kladská (21.3. 2019)

Kategorie mladší žáci: ZŠ a MŠ L. Kynžvart (Vít Tůma, Lucie Placková, Pavlína Sedláčková)

  

 

ÚHÚL pobočka Kroměříž (15.3. 2019)

Kategorie mladší žáci: ZŠ Zdounky (Lucie Brázdilová, Eliška Mošťková, Kristýna Škrabalová

Kategorie starší žáci: Gymnázium Kojetín (Tereza Kulhánková, Nicola Dřímalová, Tereza Skaličková)

 

Základní škola Cheb (8.3. 2019)

Kategorie mladší žáci: Základní škola Aš (Samír Labant, Jan Bechyně, Adam Mastík)