SLŠ Písek (16. 3. 2017)

Kategorie starší žáci -  VOŠL a SLŠ B. Schwarzenberga Písek (Eliška Skuhrová, Monika Stejskalová, Jan Zadina)

    

    

 

SLŠ Písek (15. 3. 2017)

Kategorie mladší žáci - ZŠ Kovářov (Markéta Švehlová, Vojtěch Pešička, Petr Vencl)

    

   

 

ÚHÚL pobočka Olomouc (14. 3. 2017)

Kategorie starší žáci - Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc (Michal Brachtl, Martin Podivinský, Rostislav Dubový)

Kategorie mladší žáci - Církevní gymnázium Německého řádu (Lukrécie Zemanová, Jiří Jagelka, Jana Pavlišová)

   

 

 

Kojetice, ÚZEI (28. 2. 2017)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Kladno (Daniel Krupička, Alžběta Zelenková, Lenka Slabá)

Kategorie mladší žáci - ZŠ Generála Klapálka, Kralupy nad Vltavou (Richard Glos, Eliška Trejbalová, Michal Michálek)

    

LS Hořice (17. 2. 2017)

Kategorie mladší žáci - ZŠ Jilemnice Jana Harracha (Vojtěch Kolda, Jakub Steiner, David Rychtr)

 

 

 LS Dvůr Králové (16. 2. 2017)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Dvůr Králové nad Labem (Štěpán Drabík, Nikolas Erben, Filip Šturm)

Kategorie mladší žáci - ZŠ a MŠ Radvanice (Věra Tereza Štěpánková, Ester Truxová, Veronika Kynčlová)

    

    

 

ÚHÚL pobočka Brno (16.-17. 2. 2017)

Kategorie starší žáci - BIGY Brno (Kolář, Pospíšil, Steffel)

Kategorie mladší žáci - ZŠ Jungmanova Kuřim (Mauerová, Kahleová, Fojtíková)

    

 

LS Frýdlant (14. 2. 2017)

Kategorie starší žáci - SŠHL Frýdlant prac. Hejnice (Matěj Procházka, Dominik Vařejčko, Lukáš Rožič)

   

   

 

LS Česká Lípa (14. 2. 2017)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Česká Lípa (Adéla Sztoláriková, Nikola Malinská, Hana Schauerová)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Česká Lípa (Filip Machač, Aneta Kuchařová, Anna Salavcová) 

 

   

 

   

 

Gymnázium Podbořany (9.2. 2017)

Kategorie starší žáci - Gymnázium a SOŠ Podbořany (Anna Šáchová, Petr Poplštejn, Karolína Ottová)

Kategorie mladší žáci - ZŠ Podbořany (Dominik Ausbuher, Jiří Hladík, Vojtěch Anayalai)

    

     

 

Gymnázium Český Krumlov (1.2. 2017)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Český Krumlov (Václav Landa, Martin Mráz, Bernadeta Maříková)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Český Krumlov (Zuzana Čermáková, Martin Janouch, Robert Koritar)

   

   

 

ŘD Lipník nad Bečvou (31.1. 2017)

Kategorie mladší žáci - ZŠ a MŠ Hranická Lipník nad Bečvou (Sára Mikulášková, Lucie Kaplíková, Leona Hrušková) 

   

    

 

LS Nasavrky (31.1. 2017)

Kategorie mladší žáci - ZŠ Nasavrky (Martina Neumanová, Natálie Odvárková, Vladimír Řezníček)

    

    

 

Horní Planá (26.1. 2017)

Kategorie mladší žáci - ZŠ a MŠ Frymburk (Magdaléna Krejzová, Viola Salzerová, Anna Kocourková)

    

 

Rybárna Plzeň (26.1. 2017)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Jaroslava Vrchlického v Klatovech (Kristýna Mikulová, Tereza Sládková, Lenka Radová)

Kategorie mladší žáci - ZŠ v Plzni (Barbora Svitáková, Zuzana Baranová, Zuzana Švormová)

     

    

 

ŘD Hořovice (25.1. 2017)

Kategorie starší žáci - SLŠ Písky-Křivoklát (Benada Michal, Hrabák Roman, Pavlíček Jan)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium J. Barranda Beroun (Brousil Marek, Holub Matěj, Valterová Adéla) 

   

    

 

ŘD Mimoň (24.1. 2017)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Mimoň (Kateřina Žlebčíková, Jana Kratochvílová, František Sočinský)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Mimoň (Sarah Novotná, Koštejnová Adéla, Perutková Mirka) 

   

    

 

KŘ LČR, s.p. České Budějovice (24.1. 2017)

Kategorie starší žáci - Gymnázium J. V. Jirsíka (Michaela Wipplingerová, Jan Pokorný, Barbora Pavlíková)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium J. V. Jirsíka (Veronika Kutišová, Anna Timrová, Jakub Waitr) 

     

     

 

KŘ LČR, s.p. Hradec Králové (12.1. 2017)

Kategorie starší žáci - Biskupské gymnázium B. Balbína v Hradci Králové (Šimáček, Kheil, Kučera)

Kategorie mladší žáci - Biskupské gymnázium B. Balbína v Hradci Králové (Marešová, Frolová, Čičovský)

  

     

 

 

 

 

 

 

Česká lesnická společnost  Ministerstvo zemědělství  Lesy ČR Vojenské lesy a statky  PEFC
ČZÚ Mendelu
Hranice ČLA Písek SLŠŽ