FLD ČZU Praha (16. - 17. 2. 2016)

Kategorie starší žáci - SLŠ a SOU Křivoklát (Jaroslav Lukeš, Roman Hrabák, Vladislav Vrábel)

Kategorie mladší žáci - ZŠ a MŠ Zaječov (Hana Ciprová, Petr Vaníček, Martin Záruba)

   

     

 

Plzeň (17. 2. 2016)

Kategorie starší žáci - Střední průmyslová škola dopravní v Plzni (Pavla Šmídlová, Štefanie Kaprová, Tereza Vilímková)

Kategorie mladší žáci - ZŠ v Plzni (Martin Vápeník, František Chaloupka, Pavla Andrlová)

   

  KŘ Brno (12. 2. 2016)

Kategorie starší žáci - Biskupské gymnázium Brno (Václav Kolář, Marek Pospíšil, Patrik Steffel)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Řečkovice (Tereza Sukačová, Monika Buzášová, Karolína Kubová)

   

   

MP Lesy Boskovice (10. 2. 2016)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Boskovice (Michaela Ryzí, Eliška Řehořková, David Kumprecht)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Boskovice (Johana Fialová, Zuzana Horáková, Andrea Šrámková)

   

  

 

LS Český Krumlov (4. 2. 2016)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Český Krumlov (Václav Landa, Natálie Jelenová, Martin Mráz)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Český Krumlov (Pavla Mikešová, Marie Olšanová, Jana Skoková)

 

 

SLŠ Hranice (4. 2. 2016)

Kategorie starší žáci - SLŠ Hranice (Lukáš Uchytil, David Michalík, Daniel Tauber)

Kategorie mladší žáci - ZŠ a MŠ Struhlovsko Hranice (Jiří Šváček, Lukáš Krejčiřík, Josef Pavlík)

  

   

VLS, s.p., Lipník nad Bečvou (2. 2. 2016)

Kategorie mladší žáci - ZŠ Osecká Lipník nad Bečvou (Tereza Musilová, Lukáš Ježek, Jaroslav Klika)

   

   

 

VLS, s.p., Hořovice (28. 1. 2016)

Kategorie starší žáci - SLŠ a SOU Písky (Jiří Šebek, František Richter, Stanislava Strobachová)

Kategorie mladší žáci - ZŠ a MŠ Zaječov (Hana Ciprová, Petr Vaníček, Martin Záruba)

   

   

 

LS Buchlovice (27. 1. 2016)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Uherský Brod (Radek Vítek, LUcie Jeglová, Karolína Hrochová) 

Kategorie mladší žáci - ZŠ a MŠ Buchlovice (Norbert Kovařík, Jaromír Buchtík, Hubert Karásek)  

  

 

 

 

VLS, s.p., Mimoň (27. 1. 2016)

Kategorie starší žáci - SŠHL Frýdlant (Dominik Vařejško, David Pilný, Matěj Procházka)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Mimoň (Mirka Perutková, Adéla Koštejnová, Sarah Novotná)

   

   

  

Česká lesnická akademie Trutnov (27. 1. 2016)

Kategorie starší žáci - ČLA Trutnov (Daniel Janík, Pavel Brabec, Nina Ryšavá)

  

   

 

VLS, s.p., Horní Planá (26. 1. 2016)

Kategorie mladší žáci - (Filip Richter, Andrea Valentová, Jan Benda)

     

     

 

LS Frýdlant (26. 1. 2016)

Kategorie starší žáci - Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant (Ilona Mauerová, Kristýna Doležalová, Barbora Kosinová)

   

   

 

LS Nasavrky (25. 1. 2016)

Kategorie mladší žáci - ZŠ Nasavrky (Natálie Odvárková, Martina Neumannová, Matěj Doležal)

  

  

 

VLS, s.p., divize Karlovy Vary (25. 1. 2016)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Ostrov (Stanislava Wolfová, Jana Picurová, Hoai Phuong Tran Thi)

Kategorie mladší žáci - ZŠ Jana Amose Komenského Karlovy Vary (Jiří Sedlák, Štěpán Švejk, Tomáš Kaňka)

  

 

 

VOŠL a SLŠ B. Schwarzenberga Písek (20. - 21. 1. 2016)

Kategorie starší žáci - VOŠL a SLŠ Písek (Jan Adam, Václav Sláma, Jan Kotiš)

Kategorie mladší žáci - ZŠ Kovářov (Markéta Švehlová, Vojtěch Pešička, Petr Vencl)

    

   

 

Krajské ředitelství LČR - Hradec Králové (21. 1. 2016)

Kategorie starší žáci - SOŠ veterinární Hradec Králové (Miloslav Musil, Barbora Pinkasová, Petra Čadová)

Kategorie mladší žáci - Dům dětí a mládeže Hradec Králové (Anna Kaupová, Kateřina Loudová, Erika Jánská)

   

 

 

Krajské ředitelství LČR - České Budějovice (19. 1. 2016)

Kategorie starší žáci - Gymnázium J. V. Jirsíka (Henrietta Ottová, Vojtěch Kodl, Tomáš Jirkal)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium J. V. Jirsíka (Michaela Wipplingerová, Tomáš Pikous, Jan Kaisler)

   

  

 

Střední lesnická škola Žlutice (12. 1. 2016)

Kategorie starší žáci - SLŠ Žlutice (Natálie Němejcová, Michal Mašát, Michal Švec)

Kategorie mladší žáci - ZŠ Manětín (David Hanus, Kateřina Volrábová, Markéta Cimlerová)

   

   

 

 

 

 

Česká lesnická společnost  Ministerstvo zemědělství  Lesy ČR Vojenské lesy a statky  PEFC
ČZÚ Mendelu
Hranice ČLA Písek SLŠŽ